1. JOKE FERAJNA
  XXI wiek30.00
  JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym..
 2. Koszulka
  Anti Dread - Generacja śmierci (męska)60.00
 3. ADHD SYNDROM
  Nic się nie zmienia (CD + DVD)55.00
  Pochodząca z Podhala grupa ADHD SYNDROM zadebiutowała w roku 2009 albumem "Grzeczna młodzież". Mimo tego, że wspomniany debiut wyszedł spod ręki punkowych nastolatków jego zawartość brzmiała bardzo dojrzale, przekonała fanów, szybko pozwoliła zespołowi...
 4. Koszulka
  Alians - Egzystencjalna Reźnia, cover CD (damska)35.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
 5. Koszulka
  Konrad Pawicki & Band - Zły 237.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....

LP BĘDZIE DOBRZE i 7" EXTRA LUNGS... premiera 18 kwietnia. Zamów teraz!

2015-03-18

Wytwórnia Antena Krzyku przygotowuje premiery dwóch kolejnych pozycji winylowych. Tym razem szczególna gratka dla fanów polskiego hc/punka podlanego reggae'owym sosem bowiem światło dzienne ujrzy wydany przed wielu laty album "Open Your Mind" zespołu BĘDZIE DOBRZE. Zwolennicy post-hardcore i post-punka także powinni zacierać ręce bowiem na winylowej EP-ce (33rpm) światło dzienne ujrzą nagrania formacji EXTRA LUNGS.|

BĘDZIE DOBRZE
Będzie Dobrze powstali w 1989 w Ząbkowicach Śląskich założeni przez wokalistę/gitarzystę Macieja "inż. Richtera" Flanka, basistkę Małgorzatę "Teklę" Tekiel i perkusistę Sławomira "Bodka" Lenczewskiego. W latach 1990–1991 grupa nagrała dwie kasety demo: "I'm Freeman" i "Na bożą chwałę", których dystrybucją zajmowali się sami muzycy. W maju 1993 zespół zagrał po raz pierwszy w Warszawie w Ośrodku Kultury Ochoty, gdzie zwrócił na siebie uwagę Roberta Brylewskiego co wkrótce zaowocowało współpracą – w należącym do Brylewskiego studiu "Złota Skała" przystąpiono do nagrań, które ukazały się w 1994 na kasecie "Human Energy". Po nagraniu materiału Będzie Dobrze zagrało koncerty w Czechach, Słowacji oraz w Niemczech. W kwietniu 1994 muzycy wystąpili w warszawskim klubie "Stodoła" poprzedzając Bad Brains. W czerwcu rozpoczęto prace nad nagraniem nowego materiału na kolejny album "Open Your Mind" (ponownie w studiu "Złota Skała"), który ukazał się w następnym roku. W 1996 zespół rozpadł się. Maciej Flank stworzył grupę Nowe Jerusalem, Tekiel natomiast trafiła do Püdelsów.

Obecnie "Open Your Mind" wychodzi w nakładzie jedynie 300 kopii, jako wydawnictwo złożone z dwóch krążków (2LP, okładka gatefold) na dwóch kolorach winylu i zapewne ponownie zagra na emocjach i wspomnieniach tych, którzy niegdyś mieli okazję widzieć zespół na żywo i poznali wcześniej płytę wydaną w wersji CD.

Premiera albumu 18 kwietnia i wtedy ruszy wysyłka wcześniej złożonych zamówień. Do dyspozycji klientów sklepów www.jimmyjazz.pl i www.winylbox.pl jest łącznie 40 płyt w dwóch kolorach: czerwonym (10) i czarnym (30).

Zapraszamy do składania zamówień:

Zamów ---> 2LP BĘDZIE DOBRZE - Open Your Mind


***************

EXTRA LUNGS
Warszawsko-dreźnieńskie trio Extra Lungs jest rezultatem swoistego połączenia dwóch muzycznych bytów – projektu jam session tworzonego od 2010 roku przez muzyków udzielających się między innymi w Daymares (bas) Knife In The Leg (gitara) i The Fight (perkusja), i nieistniejącego już A Birthday Party Band (gitara, wokal i perkusja). Extra Lungs powstało, aby dać upust muzycznym inspiracjom wykraczającym poza stylistykę zespołów, w których grali do tej pory. Osoby związane z zespołem grają również w Cast In Iron, Cold i The Tangled Lines.

Nagrania zawarte na wydawanej właśnie EP'ce powstały w okresie 2012-2014 i realizowane były stopniowo aby jesienią 2014 roku trafić do warszawskiego studia As One gdzie miksem i masteringiem całości zajęli się Smok & Activator.

Płyta wydana została jako 7" EP wytłoczona dla prędkości odtwarzania 33 obroty. Do dyspozycji klientów sklepów www.jimmyjazz.pl i www.winylbox.pl jest łącznie 20 krążków.

Zapraszamy do składania zamówień:

Zamów ---> 7" EXTRA LUNGS - Extra Lungs


pixel