1. Koszulka
  Alians - Egzystencjalna Reźnia, cover CD (damska)35.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
 2. ADHD SYNDROM
  Nic się nie zmienia (CD + DVD)55.00
  Pochodząca z Podhala grupa ADHD SYNDROM zadebiutowała w roku 2009 albumem "Grzeczna młodzież". Mimo tego, że wspomniany debiut wyszedł spod ręki punkowych nastolatków jego zawartość brzmiała bardzo dojrzale, przekonała fanów, szybko pozwoliła zespołowi...
 3. JOKE FERAJNA
  XXI wiek30.00
  JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym..
 4. Koszulka
  Anti Dread - Generacja śmierci (męska)60.00
 5. Koszulka
  Konrad Pawicki & Band - Zły 237.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
Regulamin
Spis treści

WARUNKI OGÓLNE

1. Włascicielem sklepu jest firma

Jimmy Jazz Records

Zdzisław Jodko

P.O. Box 184

71-507 Szczecin 5

tel: + 48 91 433 80 82 

 

 PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie swoich danych, które umozliwiaja dostarczenie przesyłki oraz potwierdzenie zakupu ( adres, e-mail, telefon)
3. Zamówienia są potwierdzane poprzez automatycznie wysyłany do Ciebie e-mail oraz w niektórych przypadkach telefonicznie.
4. W przypadku braku towaru w magazynie , informujemy telefoniczie lub e-mailem. W tym przypadku mogą nastapić opóźnienia w realizacji Twojego zamówienia.
5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
6.Koszt dostarczenia przesylki pokrywa Klient przy obiorze towaru lub przy dokonywaniu przedpłaty. O kosztach wysyłki informowany jestes w panelu zamówień.
OPCJE WYSŁKI KRAJ:
a) Poczta Polska Priorytet - max do 7 dni roboczych, koszt 9. 00  zł - koszt wysyłki do płatnosci za pomocą przelewu (przedpłaty) lub płatnoscie karta płatniczą.
b) Poczta Polska - przesyłka pobraniowa zwykła - 11. 50 , - przesyłka pobraniowa
c) KURIER - max do 2 dni roboczych, zazwyczaj w ciagu 24 godzin - 22 zł. Ta opcja wysyłki dotyczy towaru opłaconego przelewem (przedpłata) i tylko na specjane życzenie

REKLAMACJE

8. Warunkiem reklamacji lub wymiany towaru jest przesłanie towaru.
Przesyłki reklamacyjne należy przesyłać na adres:
Jimmy Jazz Records
skr. pocztowa nr 184, 71-507 Szczecin 5
9. W chwili odbioru sprawdż stan przesylki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia skontaktuj się z nami.
10. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od odebrania przesyłki.
11. Prawo zwrotu towaru nie dotyczy bielizny osobistej (majtki,bokserki, skarpetki)
12. Dokonujemy  wymiany jedynie towarów nie używanych, nie noszonych.
13. W przypadku zaginięcia przesyłki, powstałego nie z winy Riotgirl.pl, lecz z winy osób trzecich, sklep zastrzega sobie 28 dni roboczych na ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji ( złożenie reklamacji na poczcie, odpowiedź reklamacyjna )

POSTANOWIENIA KOŃCOWE


14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów .
15. Wszystkie dane osobowe są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości uslug oraz w celach statystycznych i marketingowych, dane te są przeznaczone wylacznie dla firmy Jimmy Jazz Records. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, kazdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa sie na zasadzie pelnej dobrowolności. Klient korzystający z uslug firmy Jimmy Jazz Records / sklep internetowy riotgirl.pl wyraża zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883)
16. Złożenie zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
W razie wątpliwości i pytan prosimy o kontakt :
e-mail: biuro@riotgirl.pl
lub telefonicznie: 091 433 80 82

pixel