1. Koszulka
  Anti Dread - Generacja śmierci (męska)60.00
 2. Koszulka
  Konrad Pawicki & Band - Zły 237.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
 3. JOKE FERAJNA
  XXI wiek30.00
  JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym..
 4. ADHD SYNDROM
  Nic się nie zmienia (CD + DVD)55.00
  Pochodząca z Podhala grupa ADHD SYNDROM zadebiutowała w roku 2009 albumem "Grzeczna młodzież". Mimo tego, że wspomniany debiut wyszedł spod ręki punkowych nastolatków jego zawartość brzmiała bardzo dojrzale, przekonała fanów, szybko pozwoliła zespołowi...
 5. Koszulka
  One Love Jamaica (damska)37.00

Wczesne krążki Blondie wznowione na winylu...

2015-11-20

Grupa Blondie zaczynająca swoją muzyczną karierę w połowie lat siedemdziesiatych ub. stulecia, jako jeden z reprezentantów nowojorskiej sceny punkowo-nowofalowej, rozpalała przed laty wyobraźnię fanów (zwłaszcza męskiej części) nie tylko za sprawą świetnej muzyki ale także nieprzeciętnej urody wokalistki zespołu Debbie Harry. Blondie świetnymi albumami zapracowali na miano prekursorów nowojorskiej sceny punk i new wave, a ich dokonania spowodowały, że we wspomnianej kategorii stawiani są dzisiaj na równi z takimi legendami jak Ramones, Talking Heads czy Television.
W roku 1992 zespół rozpadł się po nagraniu 6 albumów wracając na scenę piętnaście lat później, z powodzeniem kontynuując karierę, skłaniając się jednak repertuarowo w stronę bardziej pop'owego brzmienia.
Trzy albumy wydane po reaktywacji mimo sporej popularności dowodzą jednak, że najlepszy okres twórczości grupy to lata 1976-82 bowiem wtedy powstały największe przeboje zespołu przywoływane do dzisiaj przez fanów na koncertach.
Wytwórnia Chrysalis po latach wznowiła wszystkie najlepsze krążki Blondie na winylu 180g. Starzy fani zapewne mają oryginalne edycje wydane przed laty ale i to nie stoi na przeszkodzie aby na półce postawić nowe wydanie na grubszym plastiku...
Ci którzy nie mieli okazji zakupić klasycznych krążków Blondie z takimi hitami jak "Denis", "Heart Of Glass", "Detroit 442", "Hanging on the Telephone", "Atomic", "Union City Blue" i wiele innych... dzisiaj mogą to nadrobić.

Zamów ---> CD / LP BLONDIE

pixel