1. ADHD SYNDROM
  Nic się nie zmienia (CD + DVD)55.00
  Pochodząca z Podhala grupa ADHD SYNDROM zadebiutowała w roku 2009 albumem "Grzeczna młodzież". Mimo tego, że wspomniany debiut wyszedł spod ręki punkowych nastolatków jego zawartość brzmiała bardzo dojrzale, przekonała fanów, szybko pozwoliła zespołowi...
 2. JOKE FERAJNA
  XXI wiek30.00
  JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym..
 3. Koszulka
  One Love Jamaica (damska)37.00
 4. Koszulka
  Anti Dread - Generacja śmierci (męska)60.00
 5. Koszulka
  Konrad Pawicki & Band - Zły 237.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....

Witamy w sklepie WINYLBOX.PL

2015-01-28

Witamy w WINYLBOX.PL!! Nasz sklep działa jeszcze w trybie technicznym zatem może się zdarzyć, że w trakcie wizyty na stronach sklepu pojawią się drobne usterki, które jednak nie powinny stanowić przeszkód w prawidłowym funkcjonowaniu całości. Zapewniamy 100 % bezpieczeństwo zakupu i realizację zamówień, o czym przekonali się juz pierwsi nasi klienci. Wszystkie kanały płatności i wysyłki działają poprawnie.

Właścicielem sklepu WINYLBOX.PL jest firma Jimmy Jazz Records, wydawca płyt wykonawców niezależnych i niezależnych magazynów muzycznych, od 25 lat obecna na rynku.
Nasi starzy klienci znają zapewne doskonale nasz sklep JIMMYJAZZ.PL który obecny jest w sieci od wielu lat. Pojawienie się WINYLBOX.PL to z jednej strony nasza odpowiedź na zwiększające się od lat zainteresowanie płytami winylowymi (choć dostępne tu są także płyty CD), a z drugiej chęć rozszerzenia oferty o gatunki muzyczne, które w sklepie JIMMYJAZZ.PL były (i są nadal) niedostępne z racji profilu wytwórni.

Wielu naszych klientów często pyta nas o pozycje muzyczne wychodzące poza to co oferuje sklep Jimmy Jazz Records zatem uznaliśmy za stosowne odpowiedzieć czynem :-)...
W ofercie WINYLBOX.PL znajdziecie wiele pozycji niedostępnych na JIMMYJAZZ.PL i odwrotnie.

Chcąc skorzystać z oferty obu sklepów warto pamiętać, że:
1. W WINYLBOX.PL, podobnie jak w JIMMYJAZZ.PL wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 zł wysyłane są na koszt sklepu, a nabywca płaci tylko za zakupiony towar.
2. Zamówienia złożone przez tą sama osobę w obu naszych sklepach wysyłamy jedną paczką i w cenie jednego kosztu przesyłki (z wyjątkiem sytuacji z p. 3)
3. Oferta sklepu JIMMYJAZZ.PL jest w 100% dostępna "od ręki" natomiast w WINYLBOX.PL część oferty sprowadzana jest na zamówienie i wymaga oczekiwania. Jeśli w przypadku zamówień z 2 sklepów zamawiający decyduje się na oczekiwanie i otrzymanie obu zamówień w jednej paczce to nie ma problemu. Wówczas wysyłamy całość po skompletowaniu zamówienia (jedna opłata za przesyłkę lub na nasz koszt). Jeśli jednak zamawiający decyduje się na otrzymanie zamówienia z JIMMYJAZZ.PL od razu a na zamówiony towar z WINYLBOX.PL czeka, wówczas wysyłamy 2 odrębne paczki z odrębnymi kosztami przesyłki.
4. Wysyłamy przesyłki do wszystkich krajów. Jeśli zamawiasz płyty z opcja wysyłki do kraju, którego nie mamy na liście, zadzwoń lub napisz… w ciągu kilku minut brakująca opcja pojawi się na liście

Aktualna oferta sklepu WINYLBOX.PL to oczywiście to co mamy dla was na dobry początek... Oferta będzie się zwiększać niemal codziennie zatem zapraszamy do śledzenia tego co dzieje się w sklepie, a o czym będziemy informować na bieżąco na stronie serwisu sklepowego i naszego facebook’owego fanpage, który ruszy wkrótce.

W razie pytań, wątpliwości, jakiejkolwiek pomocy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem Jimmy Jazz Records:
- tel. 914338082; 695161071
- e-mail: jimmy-jazz@wp.pl, winylbox@gmail.com

Życzymy miłych wrażeń podczas obecności w naszym sklepie i jeszcze milszych wrażeń po zakupach.

pixel