1. Koszulka
  Konrad Pawicki & Band - Zły 237.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
 2. JOKE FERAJNA
  XXI wiek30.00
  JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym..
 3. Koszulka
  One Love Jamaica (damska)37.00
 4. Koszulka
  Alians - Egzystencjalna Reźnia, cover CD (damska)35.0019.99
  Koszulka w kolorze czarnym z dwukolorowym nadrukiem. Gramatura 185 g. Poza zadrukiem z przodu koszulka posiada nadruk na rękawku....
 5. Koszulka
  Anti Dread - Generacja śmierci (męska)60.00
Koszt dostawy i płatność
Spis treści

1. Rodzaje i ceny przesyłek w Polsce:

POBRANIE POCZTA POLSKA
Przesyłka z odbiorem na poczcie * - 11,50 ZŁ.
Przesyłka z odbiorem w domu ** - 13,50 ZŁ.

PRZEDPŁATA POCZTA POLSKA
Przesyłka z odbiorem na poczcie * - 7,50 ZŁ.
Przesyłka z odbiorem w domu ** -  11,- ZŁ.

KURIER GLS***
Przesyłka z płatnością przy odbiorze: 21,- ZŁ.
Przesyłka z przedpłatą: 15,- ZŁ.

Uwagi:

* Twoje zamówienie odbierzesz w wybranym przez siebie Urzędzie Pocztowym. Wybór adresu urzędu pojawi sie po złożeniu zamówienia i wyborze rodzaju płatności i dostawy. Możesz wybarć dowolny urząd taki, który masz w poblizu pracy, domu lub przy ulicy na której jestes często.. O terminie i miejscu odbioru zostaniesz powiadomiony sms'em. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z jimmyjazz.pl + 2 dni max na dostawę. Jest to czas jaki gwarantuje poczta.

** Twoje zamówienie dostarczy kurier Poczty Polskiej do domu czyli tradycjnie. W przypadku nieobecności pozostawi awizo. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z winylbox.pl + 2 dni max na dostawę. Jest to czas jaki gwarantuje poczta.

*** Zamównie zostanie wysłane kurierem firmy GLS. Przesyłka wychodzi w dniu złożenia zamówienia i powinna dotrzeć na drugi dzień.


2. Rodzaje i ceny przesyłek zagranicznych:

Wysyłka za granicę odbywa się wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej listem poleconym lub paczką po uprzednim opłaceniu zamówienia. Paczki zagraniczne nie są wysyłane z opcją za pobraniem gdyż Poczta Polska nie realizuje takiej usługi.

LIST POLECONY POCZTA POLSKA:
EUROPA**** - 75,- ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg), istnieje mozliwość wysyłki kurierem. Koszty wysyłki od 100 ZŁ. w góre w zalężności od kraju.
AMERYKA, AZJA**** - 95 ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg, powyżej tej wagi urealniamy koszty przesyłki po kontakcie z klientem).
AUSTRALIA, OCEANIA**** - 95 ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg, powyżej tej wagi urealniamy koszty przesyłki po kontakcie z klientem).

****Przesyłka listem poleconym do 2 kg. Powyżej 2 kg ceny ustalane indywidualnie.


3. Płatności:

Wysyłka za granicę odbywa się wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej listem poleconym lub paczką po uprzednim opłaceniu zamówienia. Paczki zagraniczne nie są wysyłane z opcją za pobraniem gdyż Poczta Polska nie realizuje takiej usługi.

Płatności za towar zamówiony w sklepie JIMMY JAZZ RECORDS mogą byc realizowane:

- za pomocą przelewów bankowych bezpośrednich z banku nabywcy do banku sprzedawcy, bez udziału systemów szybkich płatności.
Płatności takie nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami, a czas realizacji płatności to max. 24 godziny.

- za pomoca systemu Payu (tylko dla transakcji Allegro).
Płatności takie nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami, a czas realizacji płatności to kilka minut.

- za pomocą systemów szybkich płatności takich jak DotPay, PayPal, IAI, MTransfer, etc... które umożliwiaja płatność zarówno przelewem z wybranego banku jak i z użyciem kart płatniczych i kredytowych. Czas realizacji płatności wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od operatora.
Płatności te obciążone są prowizjami poszczególnych operatorów doliczanymi do kwot należnych za zamówiony towar (plus koszty wysyłki). Wysokość prowizji może wynosić nawet do 3% całej kwoty do zapłaty i jest określona na panelu sklepu przy polach wyboru formy płatności.

- za pomocą bankowych przelewów międzynarodowych.
Płatności takie wymagaja opłaty prowizji bankowych i przy ich realizacji należy pamiętać o zaznaczeniu opcji, że to "płatnik pokrywa prowizje bankowe". W innym wypadku kwota należna do zapłaty po dotarciu do Jimmy Jazz Records może byc pomniejszona o wspomniane prowizje. W takiej sytuacji zamówienie zostanie wysłane dopiero po otrzymaniu dopłaty pokrywającej różnicę brakująca do kwoty równej wartości zamówienia (+ kosztów wysyłki).


Informacja do przelewu:
Numer konta do wpłat (IBAN): PL 86102047950000990202023190
Nasz bank: PKO BP
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

pixel